Malarz budowlany

2024-06-18 ID OFERTY: 963213

Twój zakres obowiązków

  • Malowanie ścian, sufitów, podłóg i innych powierzchni w budynkach

  • Przygotowywanie powierzchni przed malowaniem poprzez szpachlowanie, szlifowanie i gruntowanie

  • Wykorzystywanie różnych technik malowania, takich jak pędzle, wałki, natryski, agregaty, itp.

  • Zachowanie czystości i porządku na placu budowy oraz w miejscu pracy

  • Współpraca z innymi wykonawcami budowlanymi, takimi jak stolarze, glazurnicy, itp.

  • Wykonywanie zadań zgodnie z zasadmi bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dbałością o środowisko naturalne

  • Dbanie o narzędzia i sprzęt malarski

  • Zgłaszanie wszelkich problemów lub usterek związanych z malowaniem i proponowanie rozwiązań

  • Utrzymywanie wysokiej jakości pracy i dbałość o szczegóły

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na wskazanym stanowisku min. 2 lata

  • Samodzielność w wykonywanych zadaniach

  • Znajomość języka angielskiego lub jednego z języków skandynawskich na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii

  • Umiejętność czytania rysunków

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Załączenie referencji od poprzednich pracodawców

  • Norweski numer personalny (stały lub tymczasowy)

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez norweską agencję pracy

  • Umowa na norweskich warunkach

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • Pomoc w wypełnieniu formalności związanych z pozwoleniem na pobyt i pracę

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

  • Pomoc polskich koordynatorów