Malarz budowlany *darmowa kwatera*

2024-04-26 ID OFERTY: 951140

Poszukujemy na zlecenie niemieckiej firmy  MALARZA do pracy w Koblencji.

PRACODAWCA ZAPEWNIA DARMOWE ZAKWATEROWANIE - pokój jednoosobowy oraz SAMOCHÓD SŁUŻBOWY

Zakres obowiązków:

  • Malowanie

  • Szpachlowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • Prawo jazdy

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych,

  • Zarobki Netto miesięcznie od 2100€ + Darmowa kwatera

  • Stałe zatrudnienie,

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych dodatkowo 25%,

  • Premię świąteczną,

  • Dodatek urlopowy,

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim

Pracodawca zapewnia DARMOWE zakwaterowanie - pokój jednoosobowy

CV prosimy przesłać na adres e-mail:    cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Malarz Koblencja" .

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .