Malarz budowlany - prace wykonczeniowe Niemcy

2023-10-18 ID OFERTY: 902206

Chcesz rozpoczac prace u zaufanego pracodawcy? Interesuje Cie niemiecka umowa i darmowe zakwaterowanie? Terminowe wynagrodzenie, cotygodniowe zaliczki i opieka polskiego koordynatora - masz to jak w banku! Firma abacent z siedziba w Lipsku dziala na rynku od ponad 20 lat - zaufaj Naszemu doswiadczeniu; znajdziemy pasujaca dla Ciebie oferte. Obecnie dla Naszego wieloletniego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Malarz budowlany

Miejsce pracy: 54451 Irsch

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • malownie

  • szpachlowanie

  • prace wykonczeniowe w srodku

  • tynkowanie reczne

  • ew. tapetowanie

OFERUJEMY:

  • stawke 13,80€ brutto + 3,00€ diety netto/h ≈ 13,00€ netto/ 1.kl. podatkowa

  • darmowe, komfortowe zakwaterowanie (ZAWSZE 1-osobowy pokoj), dostep do kuchni, inzernetu w poblizu miejsca pracy

  • mozliwosc cotygodniowych zaliczek bez dodatkowych oplat (do 300€)

  • stala, niemiecka umowe i ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych

  • stabilne zatrudnienie, zlecenie dostosowane do umiejetnosci pracownika

  • opieke polskiego koordynatora

  • premie swiateczne, urlopowe

WYMAGANIA:

  • doswiadczenie jako malarz min. 3 lata (mile widziane w Niemczech)

  • prawo jazdy + auto na wyjazd - WARUNEK KONIECZNY

  • jezyk niemiecki na poziomie podstawowym (jezyk niemiecki budowlany rowniez akceptowalny!)

  • gotowosc do podjecia pracy na terenie calych Niemiec bedzie dodatkowym atutem

Zainteresowany? Zapraszam do aplikowania! Kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00. Wiecej informacji pod numerem telefonu: +4915208871740 (takze Whatsapp lub sms). Zachecam takze do przeslania CV na adres mailowy: karolina.sinska@abacent.de    Rozmowa oczywiscie w jezyku polskim! :)