Malarz Przemysłowy – farby Epoxydowe

2023-10-16 ID OFERTY: 901589

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie powierzchni i malowanie elementów konstrukcji stalowych (belki pod hale i mosty, stal czarna)

  • Malowanie natryskowe farbami epoxydowymi

  • Współpraca z działem pakowania

  • Praca na zmianie dziennej

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku min 1 rok

  • Certyfikat Epoxy, Norsok M-501 mile widziane

  • Znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym

  • Preferowane wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę

  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej

  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne

  • Atrakcyjną stawkę godzinową

  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu

  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie

  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych

  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne

  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)

  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7

  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii

  • Po 6 miesiącach pracy przy przejściu na bezpośrednie zatrudnienie u klienta - będzie istniała możliwość skorzystania z bardzo rentownego zakwaterowania.