Malarz, wykończenia wnętrz, niemiecka Umowa

2023-08-22 ID OFERTY: 881471

OFERTA PRACY DLA MALARZY

Malarz, wykończenia wnętrz

Firma IMS GmbH oferuje prace dla malarzy w kazdym dowolnym terminie wybranym przez kandydata.

Zarobki: 14,50 €/h Brutto + 50-60€ diety dziennej Netto.

Doatkowo: § Premia 300€ za polecenie Pracownika Firme

Lokalizacja:  cale Niemcy

OPIS STANOWISKA:

  • Malowanie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków

  • Malowanie fasad

  • Przygotowywanie powierzchni do malowania

  • Szpachlowanie i nakladanie gladzi

  • Renowacja pomieszczeń

  • Bieżąca konserwacja

  • Montaż płyt kartonowo-gipsowych regipsy i stelaze

  • Inne prace remontowe

  • Kompleksowe wykanczanie mieszkan

WYMAGANIA:

  • Wyksztalcenie zawodowe lub tez udokumentowane doswiadczenie zawodowe na tym stanowisku

  • Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

  • Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane

  • Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej

  • Motywacja i chec do pracy

NASZA OFERTA:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.

  • Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

  • Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony.

  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

  • Dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.

  • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce z dostepem korzystania z kuchni i internetu

  • Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS

  • Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne Liczba godzin zagwarantowana w umowie

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera

  •  Indywidualne podejście do każdego kandydata

  •  Indywidualnie ustalany termin wyjazdu

  •  Premie za polecenie kandydata do pracy; 300€

  • ·Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.

KONTAKT:

IMS Team
Königstraße 38
33330 Gütersloh
Dariusz Wierzba
Handy: 004917615609028
Tel.: 05241-23490-23
dariusz.wierzba@ims-zeitarbeit.eu