Malarz/szpachlarz 1. os dlugie zlecenie od zaraz!

2024-07-18 ID OFERTY: 970382

Firma  abacent z siedziba w Lipsku obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Malarz/szpachlarz - dlugie zlecenie

Miejsce pracy: 83301 Traunreut

    Liczba wolnych stanowisk: 1

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • malowanie fasad, sufitow, scian

  • szpachlowanie

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doswiadczenie jako malarz/szpachlarz w Niemczech -  min. 3 lata

  • podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego (umozliwiajaca komunikacje na budowie)

  • prawo jazdy + auto na wyjazd - WARUNEK KONIECZNY

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie miesięczne 2100€-2600€ netto - w zależności od liczby godzin

  • DARMOWE, ZAWSZE JEDNOOSOBOWE pokoje z dostępem do kuchni i internetu, max 15 km od pracy)

  • niemiecka umowa na czas nieokreślony + ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych - od 1. dnia pracy

  • zaliczki po 1 tygodniu pracy - bez dodatkowych oplat

  • terminowe wynagrodzenie

  • opieka polskojęzycznego koordynatora

  • zlecenia dopasowane do umiejętności i preferencji kandydatów

  • premie swiateczne, urlopowe

KIM JESTESMY?

Firma abacent Personalservice GmbH jest niemiecką agencją pracy z wieloletnim doświadczeniem i szeroką bazą klientów na terenie całych Niemiec. Działamy na rynku ponad 20 lat. Zaufały Nam setki pracowników. Dołącz do Naszego zespołu - zapewniamy ciągłość pracy!

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Zainteresowany? Zapraszam do aplikowania! Kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00. Tel. +4915208871740 (rozmowa w j. polskim)