Mechanik aut ciężarowych i naczep w TIP Trailer

2024-04-22 ID OFERTY: 949740

Wynagrodzenie €14,72- 17,50 za godzinę

Akceptowane języki Holenderski, Angielski

Branża Motoryzacyjna

Miejsce pracy Botlek, Holandia

Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
TIP Trailer jest liderem na rynku w dostarczaniu klientom transportu i logistyki usług wynajmu, leasingu i zapewniają wartość dodaną sprzętu i serwisu, oferują swoich klientom organizację przesyłek i transportów w całej Europie i Kanadzie. Ich usługi obejmują konserwację, naprawę, pomoc drogową, zarządzanie zgodnością i rozwiązania do śledzenia zasobów.
Jako mechanik aut ciężarowych i naczep jesteś odpowiedzialny za kontrolę, rozwiązywanie problemów i naprawę systemów i komponentów półciężarówek i przyczep, wykonywanie zapobiegawczych środków konserwacji półciężarówek i przyczep, montaż i demontaż części przyczep, sprawdzanie i naprawa układów hamulcowych, elektrycznych i hydraulicznych, a także testowanie wszystkich układów i urządzeń pod kątem problemów z wydajnością.
Będziesz pracował od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 17:00. Możesz negocjować godziny pracy z firmą, jest możliwość rozpoczęcia pracy wcześniej. W sumie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy na nadgodziny, za które otrzymasz dodatki.

Dla nowych pracowników firma oferuje BONUS w wysokości 250 € netto. Wszyscy nowi pracownicy otrzymają go po 4 tygodniach pracy!

Podczas pierwszych dni pracy otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, aby poznać firmę i czynności związane z pracą. Dołącz do tego profesjonalnego zespołu jako mechanik aut ciężarowych i naczep!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Testowanie systemów
Naprawa systemów
Sprawdzanie części
Wymiana części
Montaż części
Naprawa przyczep

Wymagania
Posiadasz tzw. zaplecze techniczne
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Posiadasz prawo jazdy - kategoria B
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka holenderskiego i/albo języka angielskiego