Mechanik aut dostawczych Mercedes

2024-05-10 ID OFERTY: 953615

Na zlecenie naszego klienta poszukujemt MECHANIKA SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH marki Mercedes-Benz w okolicach miejscowości Frankfurt nad Menem.

Nowoczesny zakład pracy.

System pracy od poniedziałku do piątku (dla chętnych praca również w sobotę)

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka, konserwacja i naprawa samochodów dostawczych głównie marki Mercedes - Benz (Citan, Vito, V-klasa, Sprinter)

  • Bieżące naprawy w pełnym zakresie

  • Wymiana podzespołów i materiałów eksploatacyjnych

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy jako mechanik samochodów dostawczych

  • Prawo jazdy i samochód

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych

  • Stawka godzinowa 19,00€ brutto + 48,00€ netto dziennej diety

  • Wynagrodzenie od 3300€ Netto m-c przy 168h na 1 kl.podatkowej

  • Po przepracowanym roku premia 1000€ brutto

  • Po przepracowanych 3 miesiącach jednorazowe dofinansowanie 150€ brutto

  • Stałe zatrudnienie

  • Premie i dodatki

  • Możliwość otrzymywania zaliczek

  • Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną opiekę w języku polskim

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie ale opłaca pracownik - do 550€ m-c w pełni wyposażony pokój jednoosobowy

CV prosimy przesyłać na adres e-mail:   cv@sternjob.com   wpisując w tytule "Mechanik samochodów dostawczych Mercedes"