MECHANIK CIĘŻARÓWEK LUB SAMOCHODÓW / LKW ODER PKW MECHANIKERR - SZWAJCARIA

2024-02-09 ID OFERTY: 934789

Poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku LKW ODER PKW-MECHANIKER / MECHANIK SAMOCHODOWY LUB POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

Miejsce pracy: Szwajcaria

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie zawodowe
- wysoka jakość pracy,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy i samochód

Obowiązki:

– Przeglądy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów osobowych
- Diagnostyka, wyszukiwanie usterek, również elektrycznych
- Wymiana części i płynów eksploatacyjnych, elektryki
- Obsługa programów komputerowych do diagnostyki pojazdów

Oferta:

– wynagrodzenie kalkulowane jest w oparciu o doświadczenie zawodowe i przeszkolenie
– umowa na warunkach szwajcarskich
– pracodawca organizuje zakwaterowanie

Prosimy o przesłanie CV w niemieckim

Szukasz pracy w Szwajcarii innym zawodzie ?

Wyślij nam swoje CV, a postaramy się znaleźć ofertę dopasowaną do Twoich kwalifikacji.

Tel. 534-302-859 (kontakt w języku polskim)

Tel. 576-758-384 (kontakt w języku polskim)