Mechanik maszyn i urządzeń magazynowania i transportowania z niemieckim

2024-06-11 ID OFERTY: 960916

Niemiecka firma zajmująca się budową, montażem oraz naprawą magazynów wysokiego składowania, magazynów małych części i innych systemów przenośnikowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Serwisant/Mechanik maszyn i urządzeń magazynowania i transportowania

Wynagrodzenie: 20 euro/h + dodatki

Miejsce pracy:  Niemcy, Bonnighiem – delegacje na terenie Niemiec

Zadania:

  • Montaż i uruchamianie maszyn i urządzeń w zakresie technologii magazynowania i transportowania,

  • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych i inspekcji dla naszych klientów (w całych Niemczech),

  • Prace warsztatowe w różnych zakładach wykorzystujących taśmociągi/urządzenia transportujące,

  • Dokumentacja przeprowadzonych prac i przygotowywanie raportów serwisowych.

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie zawodowe jako mechanik/monter maszyn/mechanik pojazdów/mechanik maszyn rolniczych lub porównywalne techniczne wykształcenie zawodowe,

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym,

  • Gotowość do pracy w delegacjach,

  • Umiejętność pracy w zespole, motywacja do nauki i wykonywania zadań.

Mile widziana znajomość technologii maszyn transportujących/przenoszących i urządzeń do obsługi regałów wysokiego składowania oraz znajomość elektrotechniki.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę bezpośrednio pod pracodawcą,

  • Diety, premia świąteczna i urlopowa,

  • Dopłaty za pracę w nocy i weekendy,

  • Możliwość zjazdów do Polski co 3 tygodnie,

  • Po okresie próbnym dodatkowe świadczenia pracownicze takie jak karta podarunkowa, rower, fitness czy bilet kolejowy.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MECHANIK” – oddzwonię!