Mechanik maszyn rolniczych

2024-05-23 ID OFERTY: 956816

 Stanowisko: Mechanik maszyn rolniczych

Opis stanowiska:

- dokumentowanie diagnoz usterek w układach mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych,
- budowa maszyn nowych i używanych,
- modernizacja pojazdów i maszyn rolniczych o osprzęt i wyposażenie dodatkowe.

 Wymagania stanowiska:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2,
- prawo jazdy,
- doświadczenie w branży maszyn rolniczych lub porównywalnej branży technicznej,
- samodzielność pracy.

 Oferujemy:

- stawka 16€ brutto/h,
- dieta dzienna 28€ netto,
- wynagrodzenie miesięczne 2400€ netto przy 1 klasie podatkowej,
- zapewnione zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych płatne przez pracownika w kwocie 5€/doba,
- praca w systemie 1-zmianowym,
- 173h pracy w miesiącu,
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 787-433-211