Mechanik maszyn rolniczych, w Hohenmölsen

2024-04-02 ID OFERTY: 945259

Dla naszego renomowanego klienta w Hohenmölsen (niedaleko Lipska, okolo 250 km od granicy Polski), poszukujemy na stanowisko:

  • Mechanik maszyn rolniczych (montaż)

Opis zadania:

  • Przygotowywanie części/komponentów do montażu w miejscu pracy

  • Montowanie zespołów, komponentów lub produktów ręcznie i/lub przy użyciu narzędzi

korzystanie z narzędzi, urządzeń, sprzętu montażowego i różnych technik łączenia

techniki łączenia

  • Praca przy wysokich zespołach, czasami na schodach, stopniach i platformach

  • Instalacja systemów hydraulicznych, pneumatycznych, elektrycznych i elektronicznych

systemy

  • Napełnianie olejem napędowym, płynem chłodzącym, olejem hydraulicznym, płynem niezamarzającym i innymi olejami

  • Uruchamianie i testowanie pojazdów

  • Rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek

  • Przemieszczanie pojazdów i zespołów za pomocą "movera" (przeciąganie przez system szynowy).

Profil wymagań:

  • Wykształcenie jako mechatronik maszyn rolniczych, monter maszyn rolniczych,

mechanik, mechanik przemysłowy lub kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie

wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie w montażu dużych zespołów i maszyn

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem

  • Licencja bezpieczeństwa załadunku będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywny jezyk niemiecki

  • Auto i prawo jazdy

Oferujemy:

  • Niemiecka umowe o prace z calym pakietem socjalnym

  • Zakwaterowanie oplacane przez pracodawce

  • Wynagrodzenie zgodne z IGZ (12 euro NETTO)

  • Prace na hali, w 1- zmianowym systemie pracy z mozliwoscia nadgodzin

  • Platne urlopy i premie swiateczne

  • Dlugofalowe uzytkowanie, z mozliwoscia przejecia przez klienta

Zainteresowane osoby moga wyslac swoje CV ( w jezyku niemieckim) na adres email: zgorzelec@wbd-gruppe.de wraz z posiadanymi uprawnieniami/certyfikatami/swiadectwami

W razie pytan zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +491578-0574595