Mechanik, od 21 Euro/h brutto, Niemcy/Ulm.

2024-04-03 ID OFERTY: 945532

Nazwa stanowiska: Mechanik (samochody ciężarowe, naczepy i przyczepy)

Miejsce pracy:  89079 Ulm/Niemcy

Początek pracy: kwiecień 2024

Oferta obejmuje:

Wynagrodzenie od 21,00 Euro brutto/h

  • przy przepracowaniu minimum 150 godzin miesięcznie stawka godzinowa 22,00 Euro brutto za każdą godzinę pracy

  • nadgodziny płatne +25%

  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca

  • wypłata w Euro

  • możliwość wypłaty zaliczki już po przepracowaniu pierwszego tygodnia

  • brak „zeit konta”

Wymiar czasu pracy:

  • praca poniedziałek-piątek (możliwość pracy w soboty)

  • praca na jedną zmianę (w przyszłości możliwość pracy na dwie zmiany)

  • tygodniowy wymiar czasu pracy 37,50 – 45,00 godzin

  • płatne urlopy (dwa dni w skali miesiąca)

  • płatne święta

Zakwaterowanie 290 Euro za miesiąc

  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

  • pierwsza płatność po przepracowaniu pierwszego miesiąca

Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w Niemczech, umowa na niemieckich warunkach!

Opis stanowiska pracy:

  • Serwis/naprawy samochodów ciężarowych, przyczep i naczep (silnik, układ hamulcowy, zawieszenie, hydraulika)

  • Stacjonarne stanowisko pracy, praca w dużym warsztacie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z naprawą/serwisowaniem samochodów min 2 lata (preferowany profil: mechanik samochodów ciężarowych, mechanik/mechatronik maszyn rolniczych i/lub budowlanych, mechanik/mechatronik pojazdów silnikowych)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego pozwalająca na komunikację w środowisku pracy

  • Zaświadczenie o niekaralności do ukazania przy podpisywaniu umowy o pracę

  • Gotowość do rozpoczęcia pracy w kwietniu 2024 i nastawienie na długofalową współpracę

  • Prawo jazdy i własny środek transportu

  • Mile widziane: wykształcenie zawodowe: mechanik, monter, mechatronik, elektromechanik oraz znajomość rysunku technicznego

Zapraszamy do współpracy :-)