Mechanik pojazdów użytkowych

2024-02-14 ID OFERTY: 935701

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta dużej niemieckiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik pojazdów użytkowych 2300€Miejsce pracy:,Vehlow, Eichstädt, Neubukow ,NiemcyZakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • naprawa pojazdów użytkowych (auta ciężarowe, tiry, autobusy)
 • diagnoza usterek i ich naprawa
 • wymiana uszkodzonych części
 • bieżąca konserwacja i naprawy
 • dbanie o organizację i porządek na swoim stanowisku pracy

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie techniczne na kierunku mechnika samochodowego
 • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
 • znajomość języka niemieckiego lub j. angielskiego w stopmniu minimum A2
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • umowę na niemieckich warunkach
 • zatrudnienie długoterminowe
 • stawkę 13,50€ brutto plus 40€ diety za dzień
 • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie 2300€ netto/miesiąc
 • darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
 • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
 • ubezpieczenie społeczne