Mechanik przyczep -15-16e/h- Holandia

2024-08-23 ID OFERTY: 977363

Mechanik ciężarówek/przyczep - Holandia

  • Lokalizacja - Biezenmortel, Tilburg

Dla naszego Klienta holenderskiej firmy z wieloma terminalami kontenerowymi, z dużą liczbą własnych ciężarówek i podwozi przyczep do kontenerów poszukujemy Kandydatów na stanowisko mechanika

OFERTA:

  • 15-16 € brutto za godzinę na start

  • Umowa holenderska

  • Bezpłatny transport do pracy (samochodem służbowym/lub rowerem)

  • Możliwe awanse w zależności od motywacji do dalszej nauki w firmie

  • Tygodniowa płatność w euro

  • Ubezpieczenie zdrowotne: 38,36 € tygodniowo

  • Zapewnione zakwaterowanie: 106 € tygodniowo

  • Pokoje 1-3 – osobowe z Wi-Fi

  • Praca od poniedziałku do piątku (8:00-16:30)

  • 5-6 dni w tygodniu

  • Możliwe soboty

  • 50-60h tygodniowo

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako mechanik

  • Wykształcenie techniczne

  • Znajomość j. angielskiego (min. A1/A2)

  • Motywacja do pracy i nauki

  • Umiejętność pracy w zespole, ale także samodzielnej

ZADANIA:

  • Podstawowe prace metalowe przy przyczepach, takie jak szlifowanie / spawanie / wymiana opon

  • Praca odbywa się głównie w garażu