Mechanik przyczep (z możliwością przyuczenia)

2024-08-30 ID OFERTY: 979025

Pasjonujesz się ciężarówkami i chciałbyś zajmować się ich naprawą? Masz doświadczenie jako mechanik, a może jesteś spawaczem, który chciałby się przebranżowić?

Wyślij nam swoje CV i zacznij pracę jako mechanik przyczep!

Lokalizacja: Nisse

Obowiązki:

Jako członek zespołu wykorzystasz swoje umiejętności mechaniczne i/lub spawalnicze do naprawy różnego typu ciężarówek i naczep. To stanowisko dla kogoś z pozytywnym nastawieniem, ceniącego sobie stałość zatrudnienia i chętnego do dalszego rozwoju.

Pracować będziesz 45-50 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku, czasem też w sobotę.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako mechanik, wulkanizator lub spawacz (musisz być otwarty, aby nauczyć się umiejętności mechanicznych w pracy, takich jak naprawa hamulców, skrzyni biegów itp.)

  • Dobry poziom języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa od € 17,24 brutto (ustalana na podstawie doświadczenia)

  • Kontrakt holenderski

  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo (około € 500-600 netto)

  • Pieniądze wakacyjne (8,3%) i płatny urlop (25 dni w roku)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program Emerytalny

  • Zakwaterowanie

  • Transport (jeśli potrzebny)

  • Możliwość nauki pod okiem doświadczonych pracowników