Mechanik samochodów ciężarowych

2024-05-23 ID OFERTY: 956797

Obecnie dla naszego Klienta w Belgii poszukujemy zmotywowanych, doświadczonych pracowników na stanowisko a mechanik samochodów ciężarowych (DAF, IVECO, MAN, …).

Obowiązki:

• Diagnostyka pod nadzorem kierownika warsztatu,

• Naprawy i prace konserwacyjne samochodów ciężarowych,

• Podstawowa znajomość czytania i rozumienia schematów elektrycznych,

• Odczyt wózków za pomocą komputerów odpowiednich producentów,

• Rejestrowanie wszystkich wykonanych prac i materiałów,

• Utrzymywanie porządku w miejscu pracy po zakończeniu pracy.

Wymagania:

• Dobre i jasne umiejętności komunikacyjne,

• Nieszablonowe myślenie w celu postawienia prawidłowej diagnozy,

• Znajomość układów hydraulicznych,

• Angielski: komunikatywny,

• Minimum kilkuletnie doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferta:

• Wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i wiedzy. od 17 EUR brutto wg

doświadczyć, aż do 23 EUR,

• 39-godzinny tydzień pracy, który obejmuje 6 dodatkowych dni urlopu ADV,

• możliwe nadgodziny dla chętnych płatne w wysokości 150%,

• Bony na posiłki o wartości 5,50 EUR,

• 2 zmiany: 8-16 h, 10-18h,

• Możliwość wyjazdu do Twojego kraju co 5/6 tygodni na tydzień,

• Zapewnione zakwaterowanie: 85 € za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy (woda, gaz,prąd i nielimitowany internet wliczony w cenę),

• Dodatek milowy, zwykle kilka euro dziennie,

• Premia na koniec roku w wysokości 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto,

• Dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto,

• Pełna pomoc koordynatora przez cały okres trwania umowy,

• Zwrot kosztów początkowych związanych z przyjazdem do Belgii, maksymalna kwota EUR 125, płatne po 4 tygodniach pracy.