Mechanik samochodów ciężarowych

2024-06-28 ID OFERTY: 965914

Naszym klientem jest szybko rozwijająca się i dynamiczna firma w sektorze odpadów z główną siedzibą w Eindhoven. Firma kontroluje cały łańcuch, od zbierania pozostałości po usuwanie nowych surowców.

Dołącz do nas jako mechanik ciężarówek!

Lokalizacja: Eindhoven

Opis Stanowiska

W warsztacie w siedzibie naszego klienta przeprowadzane są prawie wszystkie naprawy naszej floty. Stanowisko to jest zatem zróżnicowane i urozmaicone. Każda naprawa jest inna. Zadania obejmują zarówno wymianę żarówki, jak i naprawę ramienia haka w naszych ciężarówkach.
Nasz klient posiada różne Volvo i DAF. Oprócz różnych marek ciężarówek, mają również zróżnicowaną gamę pojazdów w naszej flocie. Będziesz pracować w zabawnym i przyjaznym zespole składającym się z około 10 kolegów. Możesz wykonywać naprawy samodzielnie, ale także dobrze pracować w zespole, aby wspólnie przeprowadzać większe naprawy.

Warsztat jest otwarty od poniedziałku do piątku od 06:00 do 19:00, a godziny pracy są elastyczne. Czasami mogą występować nadgodziny.

Wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia jako mechanik samochodów ciężarowych

  • Wiedza techniczna z zakresu motoryzacji i budownictwa oraz obsługi układów elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych i paliwowych

  • Zdolność do samodzielnej pracy przy wykonywaniu konserwacji i napraw oraz w środowisku zespołowym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (holenderski będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: do 18,71 € brutto + dodatki

  • Umowa holenderska

  • Płatności tygodniowe

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 40-50

  • Dodatek kilometrowy

  • Zakwaterowanie