Mechanik samochodów ciężarowych HOLANDIA

2024-03-28 ID OFERTY: 944637

Dla naszego klienta poszukujemy samodzielnego mechanika samochodów ciężarowych.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów i naprawa samochodów ciężarowych i ich podzespołów;

  • Samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie usterek w samochodach ciężarowych;

  • Naprawa silnika, skrzyni biegów, układów pneumatycznych, elektrycznych i hamulcowych w pojazdach ciężarowych;

  • Wymiana wadliwych części, takich jak hamulce, opony i instalacji elektrycznych;

  • Testowanie samochodu ciężarowego po wykonanej naprawie.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E;

  • 1 rok doświadczenia w naprawie samochodów ciężarowych;

  • Własny samochód - wymóg konieczny;

  • Dobrą znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego;

  • Certyfikat mechanika samochodów ciężarowych jest dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - wypłacane co tydzień;

  • Umowa o prace na holenderskich warunkach;

  • Praca na długi czas;

  • Dobre warunki zakwaterowania (pokój jednoosobowy);

  • Ubezpieczenie zdrowotne wliczone w wynagrodzenie;

  • Naliczone godziny urlopowe za każdy przepracowany tydzień.

Jesteś zainteresowany ofertą pracy?  Wyślij swoje CV lub zadzwon!

MAGDA

magdalena@worxx.nl

+31 682 683 201