MECHANIK SAMOCHODOW CIEZAROWYCH- rozne rejony- niemiecki od B2 - niemiecka umowa

2024-03-27 ID OFERTY: 944199

König SE & Co KG Geschäftsbereich Fachpersonal , niemiecka firma z ponad 55-letnim doświadczeniem, zaliczany jest do jednej z większych w swojej branży. Firma jest solidnym, cenionym pracodawcą, oferującym pewne i stałe zatrudnienie w każdym regionie Niemiec. W KÖNIG pracuje już ponad 2000 osób. Będziemy zaszczyceni, jeżeli i Ty dołączysz do naszego zespołu!

MECHANIK SAMOCHODOW CIEZAROWYCH (m/k) -niemiecka umowa- rozne rejony- niemiecki od B2

Rozne rejony Niemiec:

  • Schloß Holte Stukenbrock

  • Hamburg

  • Langenau bei Ulm

  • Duisburg

  • Feldkirchen bei München

  • Schwieberdingen

  • Köln

  • Unterschleißheim

  • Herzberg am Harz Landsberg bei Halle

  • Neuss

  • Rosbach vor der Höhe

  • Rheda-Wiedenbrück

  • Großbeeren bei Potsdam

  • Nürnberg

Obowiązki

  • Konserwacja pojazdow

  • naprawa  pojazdow

  • serwisowanie  pojazdow

  • wymiana oleju itp.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku MECHANIKA POJAZDOW CIEZAROWYCH

  • Ukończona szkoła zawodowa w tym kierunku mile widziana ale nie jest  to wymog konieczny

  • Kominikatywna  znajomość j. niemieckiego - poziom B2 i wyzej

  • wymagany samochod do dyspoyzcji

Oferujemy

!!! W przypadku tej oferty mozliwosc PRZEJECIA / ZATRUDNIENIA bezposrednio przez klienta !!!!

  • 300€ PREMII STARTOWEJ

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony i pełen etat

  • Stałe i pewne zatrudnienie w Niemczech

  • Pomoc w uzyskaniu dokumentow pozwalajacych uzyskanie niemieckich dodatków socjalnych (np. Kindergeld)

  • Zorganizowane zakwaterowanie

  • stawka godz. od 14 € brutto + dieta 7 € netto do kazdej przepracowanej godz.

  • Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy

  • Terminowe wyplaty wynagrodzenia

  • Świadczenia urlopowe, bożonarodzeniowe oraz premie jubileuszowe po okresie próbnym

  • Możliwość pobierania zaliczek już po pierwszym przepracowanym tygodniu

  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

  • Obsługę i wsparcie w języku polskim

  • Do 30 dni urlopu płatnego w roku

  • Udział w systemie premii pracowniczych

König SE & Co KG, Geschäftsbereich Fachpersonal

Demianiplatz 55,
02826 Görlitz