Mechanik samochodowy

2024-04-17 ID OFERTY: 948790

W związku z dynamicznym rozwojem dla naszego klienta z siedzibą w Beho  poszukujemy wykwalifikowanych osób na stanowisko  jako mechanik samochodowy

miejsce pracy  Beho / Couvy (Belgia)

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy,

  • ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów,

  • dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu,

  • wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych,

  • organizowanie, eksploatacja i utrzymywanie w czystości stanowiska pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w naprawie samochodów (mile widziane)

  • znajomość układów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych pojazdów,

  • umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kategoria B

  • Firma oferuje również pracę dla mechaników bez doświadczenia.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 16-19€ brutto/h

  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania (płatne 86€ za miesiąc)

  • Umowa o pracę na warunkach belgijskich

  • Dobre warunki pracy,

  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem.

  • Praca od zaraz

Osoby zainteresowane oraz spełniające w.w wymagania prosimy o przesłanie aktualnego cv w języku polskim lub angielskim. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.