Mechanik samochodowy, Holandia

2024-06-26 ID OFERTY: 965426

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - dużej holenderskiej firmy z branży automotive firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: różne lokalizacje, Holandia
Zakwaterowanie: zapewnione

Zakres obowiązków
 • praca w warsztacie
 • naprawa pojazdów osobowych, przygotowywanie ich do ponownej sprzedaży
 • serwis i bieżące konserwacje
 • utrzymywanie właściwego stanu technicznego sprzętu i stanowiska pracy
 • przyjmowanie pojazdów samochodowych i ich zespołów do naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia
 • ustalanie przyczyn usterek i uszkodzeń poszczególnych układów, zespołów i mechanizmów pojazdów
 • przeprowadzanie konserwacji i zabezpieczeń antykorozyjnych elementów pojazdów samochodowych oraz wymiana płynów eksploatacyjnych
 • montaż-demontaż pojazdów samochodowych i ich zespołów
 • mycie i czyszczenie części i zespołów
 • utrzymywanie w czystości stanowiska pracy
 • przestrzeganie zasad BHP
 • kontrola jakości wykonywanych prac

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie kierunkowe min. zawodowe
 • kilkuletnie doświadczenie jako mechanik samochodowy
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • zaangażowanie i chęć do pracy
 • prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy
 • zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach
 • gwarantowane 40h pracy tygodniowo (sporadycznie możliwość nadgodzin)
 • tygodniówkę 600-700€ netto (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
 • dodatek wakacyjny
 • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
 • ubezpieczenie
 • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem