Mechanik utrzymania ruchu → praca k. Dresden!

2024-06-30 ID OFERTY: 966056

Opis stanowiska

  • Monitorowanie procesu produkcyjnego

  • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych
    i naprawczych w systemach produkcyjnych

  • Współpraca z kierownictwem: określanie zapotrzebowania,
    raportowanie napraw konserwacyjnych oraz zmian
    w programach lub procesach produkcyjnych

  • Praca w systemie zmianowym,
    w miejscowości Leppersdorf (01454) niedaleko Dresden

  • Praca w jednej z najbardziej znanych firm wyrobów mlecznych w Niemczech

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie w zakresie mechaniki/
    mechatroniki/
    elektroniki lub pokrewne

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1/A2

  • Samochód na dojazdy do pracy

  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu mile widziane

  • Rzetelność oraz dobra organizacja pracy

  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio w firmie (nie przez Agencję)

  • Wynagrodzenie od 3,5 tys. € brutto/mies.,
    (w zależności od doświadczenia)

  • Zakwaterowanie (przez pierwsze 3 miesiące
    pracy opłacane przez firmę)

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, zawierający
    dodatkowe benefity pozapłacowe

  • Darmowy dostęp do produktów firmy

  • Premie świąteczne i urlopowe

  • Minimum 30 dni urlopu

  • Dostęp do szkoleń i kursów, pozwalających
    na rozwijanie umiejętności zawodowych

  • Płatne nadgodziny i dodatki zmianowe

  • Kursy języka niemieckiego

  • Możliwość leasingu auta na firmę

Opiekunowie rekrutacji

Chudko Sabina
sabina@sedulus.pl

+48664905456