Mechanik w Waaijenberg Mobiliteit w ‘s-Gravenhage

2024-04-12 ID OFERTY: 947913

Wynagrodzenie  €15,00 za godzinę
Akceptowane języki Niemiecki, niderlandzki, angielski
Branża Techniczna
Miejsce pracy ‘s-Gravenhage, Holandia
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony
O ofercie
Waaijenberg Mobiliteit to niderlandzka firma znana z produkcji innowacyjnych pojazdów elektrycznych, w tym także znanego kompaktowego samochodu Canta przeznaczonego do użytku miejskiego. Poprzez zaangażowanie w innowacyjność i zrównoważony rozwój, Waaijenberg Mobiliteit pozostaje liderem w opracowywaniu pojazdów elektrycznych, które przyczyniają się do ekologicznego i bardziej wydajnego transportu w przyszłości.
Jako mechanik będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie rutynowych przeglądów i napraw pojazdów elektrycznych, diagnozowanie problemów mechanicznych i przeprowadzanie niezbędnych napraw w celu zapewnienia bezpiecznego i płynnego działania pojazdów. Do tego będziesz przeprowadzać inspekcje i oceny w celu zidentyfikowania potencjalnych problemów lub obszarów wymagających poprawy, rejestrując przy tym dokładnie prace konserwacyjne i naprawcze, w tym użyte części i przepracowane godziny.
Praca będzie jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, z możliwością nadgodzin, za które otrzymasz dodatki do wynagrodzenia.
To ekscytująca okazja, aby stać się częścią lidera w branży pojazdów elektrycznych, poprzez dołączenie do zespołu Waaijenberg Mobiliteit. Ich zespół jest zaangażowany w wywieranie pozytywnego wpływu na świat, koncentrując się na innowacyjności, zrównoważonym rozwoju i dostarczaniu dostępnych rozwiązań w zakresie mobilności. Jeśli jesteś pasjonatem dokonywania zmian i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, przyjdź i dołącz do nich jako mechanik!
Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7
Obowiązki
Naprawa pojazdów elektrycznych
Diagnostyka problemów mechanicznych
Praca z użyciem narzędzi ręcznych
Praca przy użyciu elektronarzędzi
Wymagania
Doświadczenie w dziedzinie mechaniki
Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku
Posiadanie prawa jazdy kategorii B
Dostępność przez dłuższy okres
Znajomość języka niderlandzkiego, niemieckiego lub angielskiego