Mechanik ze znajomością Hydrauliki Niemcy

2024-05-08 ID OFERTY: 952916

Mechanik ze znajomością Hydrauliki Niemcy. Praca w 89597 Unterwachingen. Darmowe zakwaterowanie. Umowa na warunkach niemieckich.

Oferujemy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

  • stawki od 13€ brutto plus 5.50€ netto diety do każdej przepracowanej godziny

  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

  • opiekę polskojęzyczną

  • możliwość pracy w nadgodzinach

  • dostępność polskojęzycznego koordynatora dla osób dojeżdżających w każdy weekend

  • stałą opiekę ze strony InJobs

  • wypłaty do 15 dnia bankowego

  • zaliczki do 200€ w każdy wtorek

  • pracę na jedną zmianę

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

  • znajomość rysunku technicznego

  • minimum roczne doświadczenie w spawaniu

Opis stanowiska:

  • spawanie metodą 135 maszyn rolniczych

  • praca na podstawie rysunku technicznego

  • praca na jedną zmianę