Mechatronik

2024-06-07 ID OFERTY: 960287

Technik mechatronik pojazdów samochodowych – Niemcy

Dla naszego Klienta, dystrybutora aut używanych w całej Unii Europejskiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Technik mechatronik pojazdów samochodowych

Lokalizacja – Hemau, Niemcy

Oferta:

  • Niemiecka umowa bezpośrednio z pracodawcą

  • Praca w pomieszczeniach i na zewnątrz

  • 350 – 3.000 euro brutto/miesiąc (w tym premia)

  • Zarobki zależne od doświadczenia i umiejętności

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • 1 zmiana, od 7:00 do 16:00

  • Godzinna przerwa obiadowa (12:00-13:00)

  • Odzież robocza zapewniona

Zadania:

  • Instalacja, uruchamianie, konserwacja i doskonalenie systemów i urządzeń mechatronicznych

  • eksploatacja, użytkowanie i odpowiednie programowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe technik mechatronik pojazdów samochodowych

  • Znajomość języka czeskiego – warunek konieczny

  • Konieczność odbycia dnia próbnego na warsztacie Klienta

  • Doświadczenie zawodowe min. 5 lat

  • Prawo jazdy kat. B + własne auto

  • Sprawność fizyczna – podnoszenie ciężkich przedmiotów