Mechatronik samochodowy z j. niemieckim/ Wurzburg

2024-06-07 ID OFERTY: 960149

Opis oferty:

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy MECHATRONIKÓW do pracy w miejscowości Wurzburg.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie napraw i diagnozowanie usterek w samochodach osobowych

  • Wykonywanie niezbędnych pomiarów

  • Analiza układów i urządzeń przy pomocy specjalistycznego sprzętu

  • Prace z zakresu mechaniki pojazdowej

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe

  • Prawo jazdy i samochód

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych

  • Stawka godzinowa 17,00€ brutto + 48,00€ netto dziennej diety

  • Wynagrodzenie od 3100€ Netto m-c przy 168h na 1 kl.podatkowej

  • Po przepracowanym roku premia 1000 EUR brutto

  • Po przepracowanych 3 miesiącach jednorazowe dofinansowanie 150 EUR brutto

  • Stałe zatrudnienie

  • Premie i dodatki

  • Możliwość otrzymywania zaliczek

  • Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną opiekę w języku polskim

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie ale opłaca pracownik - do 550€ m-c w pełni wyposażony pokój jednoosobowy

CV prosimy przesyłać na adres e-mail:   cv@sternjob.com   wpisując w tytule "Mechatronik Wurzburg "