14717 Międzynarodowy kierowca CE - cysterna

2024-04-26 ID OFERTY: 951111

Międzynarodowy kierowca CE - cysterna

Jesteś kierowcą cysterny z doświadczeniem? Szukasz nowych wyzwań?

Sprawdź szczegóły i aplikuj już teraz!

Baza : Antwerpia

Obowiązki

Na tym stanowisku będziesz transportować płyny i towary niebezpieczne ( substancje chemiczne) na terenie Belgii i Holandii. Podczas podróży będziesz odwiedzać 2-3 adresy dziennie, a załadunek/rozładunek będzie również częścią Twojej pracy. Możesz pracować w systemie (8/2), będziesz spać w ciężarówce w ciągu tygodnia i wrócisz na weekend do miejsca zakwaterowania.

Będziesz jeździł od poniedziałku do piątku w godzinach 03:00-06:00.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Dobra znajomość języka angielskiego. Język niderlandzki będzie dodatkowym atutem

  • 2 lata doświadczenia jako kierowca CE ADR cysterna

  • ADR cysterna (konieczność)

  • Własny samochód do jazdy do/z pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: 14,9375 € brutto + ARAB + bony obiadowe 6 €

  • Kontrakt belgijski

  • Cotygodniowe wypłaty (około 800-900 €)

  • Płatne dni urlopu (21 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Godziny pracy w tygodniu 50-55

  • Zakwaterowanie

  • Praca w systemie: 8/2