Międzynarodowy kierowca CE - kraje Beneluksu

2024-06-28 ID OFERTY: 965843

Jesteś wszechstronnym kierowcą, który sprawdzi się na różnych trasach, jesteś cierpliwy, a praca fizyczna nie stanowi dla Ciebie problemu?

W takim razie jest to praca dla Ciebie!

Baza: Genk

Opis Stanowiska:

Jako kierowca będziesz prowadzić różnego rodzaju naczepy między krajami Beneluksu, a czasami Niemcami (kontenery morskie, kontenery do przewozu luzem, kontenery z plandeką itp.). Będziesz transportować różnego rodzaju produkty, takie jak piwo i granulat. Rozładunek i Załadunek będzie częścią twojej pracy. Ponadto będziesz musiał zająć się niezbędną dokumentacją, a także komputerem pokładowym.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, a kilka razy do roku będziesz miał możliwość pracy w sobotę. Twój dzień będzie rozpoczynał się około 6 rano i będzie trwać między 12 a 15 godzin.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego;

  • ADR podstawowy lub chęć wyrobienia certyfikatu

  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem);

  • Własny samochód do dojazdu do/z pracy;

Oferujemy:

  • Umowa belgijska;

  • Wynagrodzenie godzinowe €14,549/h +ARAB €1,7175/h;

  • Wynagrodzenie tygodniowe (ok. 950-1050 € netto);

  • Płatne dni urlopu (21 rocznie);

  • Ubezpieczenie zdrowotne;

  • Godziny pracy w tygodniu 50-60;

  • Zakwaterowanie