Międzynarodowy kierowca CE - (skrzynia/firanka)

2024-06-28 ID OFERTY: 965842

Kierowco ciężarówki! Nie chcesz załadowywać ani rozładowywać, po prostu jedź!
Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę pracy. Sprawdź szczegóły!

Dołącz do nas jako kierowca ciężarówki CE w transporcie międzynarodowym!

Baza: Lierop

Obowiązki

Jako międzynarodowy kierowca ciężarówki będziesz transportować (z naczepą i skrzynią) różnego rodzaju towary dla znanych firm kurierskich we Francji, Niemczech, Skandynawii i Wielkiej Brytanii. Praca ta polega głównie na zmianie naczep. Gdy wymagany będzie rozładunek, będzie on wykonywany przez inne osoby. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, a także komputerem pokładowym.
Będziesz pracować zarówno w dzień, jak i w nocy. Czasem możesz spędzać przerwę w bazie firmy (która jest w pełni wyposażona w prysznice, kuchnię i pralnie). Będziesz spać w ciężarówce przez cały tydzień.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum roczne doświadczenie jako kierowca ciężarówki CE

  • Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Dobra znajomość języka angielskiego. Niemiecki, francuski lub holenderski będzie dodatkowym atutem

  • Własny samochód  na dojazd do/z pracy będzie dodatkowym atutem

  • Paszport

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: 16,64 € brutto plus dodatki

  • Kontrakt holenderski

  • Wynagrodzenie tygodniowe (850-950 € netto)

  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopu (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 50-55 (i więcej)

  • Elastyczność systemu