MIEDZYNARODOWY KIEROWCA KAT. CE - HOLANDIA (RÓŻNE LOKALIZACJE)

2024-09-13 ID OFERTY: 980900

Masz doświadczenie jako kierowca CE lub chciałbyś je zdobyć?

Masz własny samochód osobowy i znasz język angielski?

Lubisz długie trasy i spanie w ciężarówce?

Sprawdź nasze ofertę i aplikuj!

BAZA: Bergen op Zoom, Twello, Ternauzen, Roosendaal

Posiadamy kilka ofert z różnymi wymaganiami:

  • Międzynarodowy/Narodowy Kierowca CE – ADR

  • Międzynarodowy Kierowca CE – HDS

  • Międzynarodowy kierowca kat. CE – CYSTERNA

  • Kierowca międzynarodowy kat. CE – PLATFORMA

  • Międzynarodowy kierowca CE - transport ponadgabarytowy

Obowiązki
Jako kierowca będziesz przewozić różnego rodzaju produkty na terenie Europejskich. Załadunek i rozładunek może być również częścią Twojej pracy. Musisz upewnić się, że produkty dotrą do miejsc docelowych na czas.  Ponadto będziesz musiał obsługiwać niezbędną dokumentację, a także komputer pokładowy. Praca na zmianę dzienną lub nocną (w zależności od oferty)

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum 1 rok doświadczenia jako kierowca CE (zależy od oferty)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (niderlandzki będzie dodatkowym atutem)

  • Doświadczenie jako kierowca międzynarodowy i z konkretnymi naczepami (zależy od oferty)

  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Własny samochód do jazdy do/z pracy

  • ADR Pełny Tank (zależy od oferty)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe do 18,71 € brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego i oferty) plus dodatki

  • Umowa holenderska

  • Cotygodniowe wypłaty około 700 - 1000€ netto (zależy od oferty i ilości przepracowanych godzin)

  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 50-60 (zależy od oferty)

  • Dodatek kilometrowy

  • Zakwaterowanie/ Wyposażona BAZA

W celu poznania szczegółów zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony gdzie na bieżąco dodawane są oferty 24/7 drive | driven by people | 24/7 drive (247drive.pl)