Mistrz rzeźnik, wędliniarz/ Kierownik masarni z j.niemieckim B2

2024-08-23 ID OFERTY: 977303

Opis oferty:

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy MISTRZA RZEŹNIKA/WĘDLINIARZA - KIEROWNIKA MASARNI do pracy w Berlinie

System pracy: 2 zmiany (poranna i popołudniowa)

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za procesy produkcyjne

  • dotrzymywanie wytycznych bezpieczeństwa pracy i żywności oraz jakości produktów

  • zarządzanie bezproblemowymi i terminowymi procesami produkcyjnymi

  • planowanie personelu

  • udział w projektach optymalizacyjnych i rozwojowych w produkcji mięsa

  • zamawianie towaru według potrzeb, sprawdzanie jakości produktów, krojenie i dbanie o prawidłowe przechowywanie towaru

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie - poziom B2

  • ukończona szkoła w zawodzie rzeźnika / masarza (tytuł mistrzowski)

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako rzeźnik / masarz na terenie Niemiec

  • znajomość przepisów higieny pracy

  • doświadczenie jako rzeźnik/masarz i w kierowaniu zespołem liczącym ponad 20 pracowników

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych,

  • Wynagrodzenie w skali roku między 50 000€ - 65 000 €

  • Stałe zatrudnienie,

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin

  • Dodatek do nadgodzin +25%

  • Zwrot kosztu pierwszego przyjazdu

  • Premię świąteczną,

  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek,

  • Dodatek urlopowy,

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie +/- 450€ miesięcznie