Montaż w de Waal Metaaltechniek | Werkendam | Praca Holandia aż €21/h!

2024-08-24 ID OFERTY: 977732

Kraj: Holandia

Lokalizacja: WERKENDAM, Holandia

Sektor: Branża Techniczna

Kategoria: Pracownik produkcji

Wynagrodzenie: EUR €21.00/Hr.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę tymczasową na cały etat

Akceptowane języki: angielski, holenderski

De Waal to firma rodzinna - to jasne i proste. Założona w 1938 roku przez J.A. (Ko) de Waal, firma jest obecnie w rękach trzeciego pokolenia rodziny De Waal. Firma stała się powszechnie znana w holenderskim i europejskim przemyśle stoczniowym dzięki swojemu kunsztowi i chęci doskonalenia się oraz inwestowania zarobionych pieniędzy.

Jako pracownik montażu będziesz odpowiedzialny za montaż i spawanie elementów metalowych przy użyciu technik spawania MIG, w tym produkcję schodów, podestów, balustrad i podobnych elementów. Twoja praca będzie obejmować czytanie i interpretowanie rysunków technicznych, przygotowywanie materiałów do spawania i zapewnianie, że spawy są wykonywane dokładnie i z zachowaniem wysokiej jakości. Będziesz utrzymywać wysokie standardy rzemiosła i bezpieczeństwa firmy, pomagając w produkcji trwałych i niezawodnych konstrukcji metalowych.

Będziesz pracować na jedną zmianę od poniedziałku do piątku, zaczynając o 07:30 i kończąc o 16:30. Łącznie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.

Podczas pierwszych dni otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, aby zapoznać się z firmą i czynnościami związanymi z pracą. Byłoby świetnie, gdybyś posiadał już ważny certyfikat VCA; w przeciwnym razie będziesz musiał go uzyskać, ale pomożemy Ci! Dołącz do zespołu jako pracownik montażu!

 Obowiązki

  • Montaż części

  • Spawanie części

  • Czytanie rysunków technicznych

  • Wykańczanie produktów

  • Łączenie elementów

  • Przygotowanie produktów

 Wymagania

  • Doświadczenie w spawaniu metodą MIG

  • Podobne doświadczenie w pokrewnej dziedzinie

  • Posiadanie wiedzy technicznej

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)

  • Posiadanie ważnego certyfikatu VCA lub gotowość do jego uzyskania

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

 Twoja praca oferuje:

  • Płatności na czas

  • Płatności tygodniowe

  • Gwarantowane godziny pracy

  • Zorganizowane zakwaterowanie

  • Transport do/z pracy

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program lojalnościowy

  • Rekrutacja online

  • Aplikacja MyOTTO

  • Pomoc 24/7

Klauzula RODO

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.