Monter ścian bezpieczeństwa (pożarowych), Geel, Belgia

2024-03-18 ID OFERTY: 942216

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją i montażem ścian bezpieczeństwa (pożarowych) od ponad 25 lat - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:
Monter ścian bezpieczeństwa (pożarowych)
Miejsce pracy: Geel, Belgia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • montaż ścian bezpieczeństwa w magazynach, halach produkcyjnych, itd. - zgodnie z zapotrzebowaniem (praca w różnych branżach - logistyczna, produkcyjna, chemiczna, paliwowa)
 • przytwierdzanie ścian ochronnych do ścian metalowych, betonowych lub innych
 • praca w zespole dwuosobowym (lub większym przy większym projekcie)
 • praca z elektronarzędziami (wiertarki, piły, wyrzynarki)

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie w pracy w branży budowlanej lub metalurgicznej
 • umiejętność korzystania z elektronarzędzi
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • certyfikat VCA lub chęć jego wyrobienia
 • umiejętność pracy w zespole
 • gotowość do pracy w delegacjach (Holandia, Francja, Luksemburg)
 • prawo jazdy kat. B
 • umiejętność spawania (półautomat, elektroda) - mile widziane
 • gotowość do pracy na jedną zmianę od 5:30 od poniedziałku do piątku (możliwość pracy w sobotę)

Oferujemy
 • zatrudnienie na belgijskich warunkach
 • stawkę 17,23€ brutto/h - około 450€ netto/tyg. (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
 • gwarantowane 40h pracy tygodniowo
 • płatne nadgodziny (tygodniowo 40-47h pracy)
 • dodatki kilometrowe za dojazd do klienta
 • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 5300€ brutto (15,38% rocznych zarobków brutto)
 • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2870€ brutto (8,33% rocznych zarobków brutto) -pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
 • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy)
 • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie