Monter

2024-04-17 ID OFERTY: 948785

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy inżynieryjnej, specjalizującej się w różnorodnych dziedzinach, takich jak inżynieria przemysłowa, budownictwo przemysłowe, usługi montażowe oraz usługo serwisowe dla różnych sektorów, w tym przemysłu chemicznego, petrochemicznego, energetycznego, farmaceutycznego, spożywczego i wielu innych poszukujemy pracownika na stanowisko:  MONTER (huta stali)

Start: do ustalenia

Stawka: od 18 do 19 EUR NETTO

 Obowiązki

  • Demontaż i montaż: demontaż uszkodzonych części pieca oraz montaż nowych lub naprawionych elementów.

  • Naprawa i wymiana części: naprawy lub wymiany różnych części pieca, takich ja izolacje termiczne, rury, zawory, urządzenia grzewcze itp.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku montera pow. 5 lat.

  • Aktualne międzynarodowe uprawnienia do pracy na platformach roboczych. (IPAF)

  • Komunikatywny język angielski lub niemiecki (A2/B1)

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu aplikując przez stronę lub pod numerem telefonu +41 76 233 17 91 / adres email: e.szewczyk@mywork.ag