Monter

2024-06-25 ID OFERTY: 965131

Dzień dobry!

Agencja zatrudnienia TOPWE (Numer KRAZ: 29715) poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter (Tiefbau)

Rodzaj: Pośrednictwo - Bezpośrednie zatrudnienie
Miejsce pracy: 86720 Nördlingen
Region: Bawaria
Najbliższe duże miasto: Augsburg

Opis pracy: Praca przy robotach ziemnych, w tym wykopywanie rowów oraz ustawianie słupów elektrycznych. Praca początkowo polega na pomocniczych zadaniach, z możliwością awansu po odpowiednim szkoleniu.

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2

  • Prawo jazdy i własny samochód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie i wykopywanie rowów oraz otworów pod kable (z możliwością obsługi koparki przy odpowiednich kwalifikacjach)

  • Wykopywanie rowów za pomocą łopaty i odpowiednich narzędzi

  • Odtwarzanie nawierzchni (kostka brukowa, beton, asfalt)

  • Ustawianie słupów elektrycznych, stacji kompaktowych i transformatorowych

  • Prace konserwacyjne przy słupach i liniach

  • Układanie kabli

  • Prace konserwacyjne zgodnie z wytycznymi

  • Zabezpieczanie dróg wokół obszarów roboczych

  • Nawijanie użytych przewodów i rozwijanie nowych dla specjalistów

  • Wykonywanie napraw bez napięcia zgodnie z instrukcjami

  • Obsługa narzędzi

  • Załadunek i rozładunek pojazdów budowlanych

  • Ogólne prace pomocnicze

UWAGA: Pracownik na początku będzie wykonywał tylko zadania pomocnicze i wspierające. Prace pod napięciem będą realizowane dopiero po kwalifikowanym szkoleniu wewnętrznym przez klienta. Praca jest pracą przyuczeniową.

WYMAGANE BADANIA LEKARSKIE:

  • G41

  • G25

  • G42

  • Badanie na naturalne promieniowanie UV

Dodatkowe kwalifikacje, które są mile widziane, ale nie wymagane:

  • Prawo jazdy kategorii C (LKW)

  • Uprawnienia na koparkę

OFERUJEMY:

  • Forma zatrudnienia: bezpośrednie zatrudnienie przez niemieckiego pracodawcę

  • Wynagrodzenie: 2600 EUR netto (przybliżone wynagrodzenie brutto: 3500 EUR)

  • Dodatki: 15,35 €/h + 96,00 € + 20,00 €

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce “Formularz dla Kandydatów”.

WWW.TOPWE.PL

Po więcej informacji prosimy o kontakt:
e-mail: CV@TOPWE.PL
tel/whatsapp: +48 733 222 837