Monter fasad i elewacji Szwajcaria

2024-02-03 ID OFERTY: 933743

Obowiązki:

montaż fasad i elewacji wentylowanych

Wymagania:

  • wykształcenie i doświadczenie na stanowisku montera fasad i elewacji wentylowanych

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - B1

  • Prawo jazdy kat. B

  • dyplom i referencje od poprzedniego pracodawcy

Oferujemy:

  • Stawka 31 Franków Szwajcarskich CHF / godzinę brutto

  • umowę szwajcarską na okres 18 miesięcy

  • Zakwaterowanie i dojazd do pracy na koszt pracownika

  • Pokój wieloosobowy: 35 CHF za dobę Pokój 2-osobowy: 50,00 CHF za dobę Pokój jednoosobowy: 65,00 CHF za dobę, za nocleg w hotelu podczas wyjazdów płaci pracodawca

  • Pracę na terenie całej Szwajcarii, siedziba firmy w Kriessern

  • możliwość wykupienia posiłków 18,00 CHF

  • ubranie robocze dostarcza pracodawca

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV  po niemiecku, wraz ze zdjęciem na adres mailowy:    office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Monter fasad i elewacji Szwajcaria "