Kucharz, personel stołówki

2023-10-27 ID OFERTY: 904954

Kucharz - Oslo i okolice

Start pracy - 09/2024

Poszukujemy kucharzy oraz personelu stołówki w Oslo.

Osób, które lubią pracować z ludźmi i są elastyczne, a jednocześnie niezależne i zorganizowane.

Jako zastępca na wezwanie będziesz miał urozmaicone i ekscytujące życie codzienne, będziesz miał możliwość zaprezentowania się kilku naszym klientom i zdobycia różnorodnego doświadczenia w branży.

Poszukujemy osoby elastycznej pod względem miejsca pracy i godzin pracy.

Obowiązki

Przygotowanie zimnych i gorących dań

Mycie naczyń i sprzątanie

Obsługa klienta

Kucharze

Doświadczenie w kuchniach komercyjnych, hotelach lub restauracjach

Certyfikat zawodowy kucharza

Doświadczenie w zamawianiu towarów, układaniu menu i innych zadaniach administracyjnych będzie dodatkowym atutem

Znajomość HACCP i oznakowania alergenów

Dobra znajomość jednego języka norweskiego lub angielskiego

Personel stołówki i personel zmywający

Doświadczenie w obsłudze kasjerskiej

Oferujemy

Konkurencyjne wynagrodzenie

Możliwość nawiązania nowych relacji wewnątrz branży

Opieka ze strony konsultanta Eterni

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji tylko w języku angielskim, osoba odpowiedzialna za projekt, porozumiewa się tylko w języku norweskim i angielskim.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni i Moment może Ci zaoferować w Norwegii lub Danii.

Czekamy na kontakt od Ciebie: ir@eterni.no

eterni.no/work-in-norway/

www.facebook.com/EterniNorwayIR