Monter Izolacji → Niemcy / Holandia

2024-07-26 ID OFERTY: 972468

Oferujemy

  • Polską umowę o pracę (nie przez Agencje Pracy)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 14 -19€ brutto/h w zależności od doświadczenia

  • Zapewnione zakwaterowanie (darmowe)

  • Bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

  • Zapewniony transport

  • Możliwość pracy w grupach

Opis stanowiska

  • Izolowanie kanałów, rur wewnątrz budynków

  • Praca z wełną w rolce z klejem i taśmą

  • Montaż izolacji metodą Armaflex, Blacha

  • Praca na 1-zmianę (z możliwością nadgodzin)

  • Praca w rotacji 4/1

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie w branży budowanej

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego / angielskiego

  • Doświadczenie na w/w stanowisku (wymóg konieczny)

  • Mile widziane uprawnienia VCA/SCC

  • Wymagane prawo jazdy

  • Przyjazd na podpisanie umowy do Krapkowic (wymóg konieczny)