MONTER KONSTRUKCJI BETONOWYCH

2024-04-08 ID OFERTY: 946490

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w branży budowlanej, nastawionej na rozwój. Rekrutujemy nowych pracownikow w celu rozszerzenia zakresu działalności. Praca polega na montażu konstrukcji betonowych na terenie Niemiec.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, to obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Monter konstrukcji betonowych

Opis stanowiska:

  • montaż konstrukcji,

  • praca na wysokości powyżej 3m,

  • praca z żurawiem, na podnośnikach i ładowarkach,

  • obsługa elektronarzędzi

  • czytanie podstawowych rysunków technicznych,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych i/lub na stanowisku montera​ mile widziane,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

  • chęć do zdobywania nowych kompetencji,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie etatowe (przez cały rok),

  • wszystkie potrzebne narzędzia i odzież do pracy,

  • noclegi,

  • samochód służbowy.