Monter konstrukcji betonowych → Niemcy

2024-07-11 ID OFERTY: 969007

Opis stanowiska

  • Montaż konstrukcji - prefabrykacja

  • Prace na wysokości, powyżej 3 metrów

  • Praca na podnośnikach/ładowarkach

  • Obsługa elektronarzędzi

  • Konstrukcje żel-bet

  • Miejsce pracy : Niemcy

Wymagania stanowiska

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy

  • Mile widziana znajomość j.angielskiego/niemieckiego
    (nie jest to warunek konieczny)

  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość regulaminu pracy oraz zasad bezpieczeństwa na budowie

  • Udokumentowany brak przeciwwskazań do wykonywania prac na wysokości

  • Spełnienie warunków do wystąpienia o A1, czyli składki odprowadzane w PL przez okres min. 30 dni poprzedzających wyjazd

Oferujemy

  • Umowę bezpośrednio z polską Firmą Budowlaną

  • Stawkę godzinową od 12€ netto w zależności od doświadczenia

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Darmowe zakwaterowanie

  • Bezpłatny lokalny transport do/z pracy

  • Bezpłatny przyjazd i zjazd z kontraktu

  • Ubezpieczenie

  • Opiekę koordynatora

  • Pełen komplet odzieży roboczej