Monter konstrukcji metalowych

2024-02-20 ID OFERTY: 936802

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta wiodącego dostawcy projektów przemysłowych w zakresie magazynowania, obsługi i przetwarzania ciał stałych, cieczy i gazów poszukujemy osób na stanowisko: Monter konstrukcji stalowych 690€-785€ netto/tydzieńMiejsce pracy: Harelbeke, BelgiaZakwaterowanie: opłacone, zorganizowane

Zakres obowiązków
 • przygotowywanie do montażu elementów konstrukcji stalowych zgodnie z wytycznymi, przy użyciu odpowiednich materiałów i urządzeń
 • montaż elementów konstrukcji stalowych z należytą starannością,
 • kontrolowanie jakości wykonanego montażu
 •  zabezpieczanie konstrukcji stalowej przed utrata stateczności
 •  demontaz konstrukcji
 • praca na jedną zmianę

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie kierunkowe
 •  doświadczenie w pracy na stanowisku montera, ślusarza lub pokrewne
 •  znajomość rysunku technicznego, umiejętność montażu konstrukcji stalowej na podstawie rysunku
 • dobra znajomość języka angielskiego
 • certyfikat VCA lub gotowość do jego uzyskania
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • zatrudnienie na warunkach belgijskich
 • stawkę: 15.91€ - 18.56€ brutto/h w zależności od ilości godzin (+-690€ za 40h/tydzień+-785€ za 45h/tydzień)
 • gwarantowane 40h tygodniowo (do 55h tygodniowo w zależności od projektu)
 • nadgodziny płatne 150%
 • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto, tj. 5383€ - 5670€ brutto
 • premię roczną 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach) tj. 2915€ -3080€ brutto
 • bon żywnościowy w wysokości 8,00€/ dzień pracy
 • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokój 1 osobowy). Oplata jedynie podatku ok 25€ za używanie mieszkania za darmo
 • dodatkowo 12 dni wolne od pracy, lub rekompensata
 • transport zorganizowany przez pracodawcę
 • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9€ miesięcznie
 • dieta netto w wysokości 25€ /dzień podczas pracy za granicą
 • termin wyjazdu uzgadniany indywidualnie z kandydatem!