Monter konstrukcji stalowych

2022-08-02 ID OFERTY: 742193

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Monter konstrukcji stalowych, Francja

Opis stanowiska:

- montaż elementów dużych konstrukcji stalowych

- montowanie przenośników

- praca na wysokości

Wymagania:
- co najmniej roczne udokumentowane doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych
- umiejętność spawania punktowego

- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
- dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego
- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- atrakcyjna stawka godzinowa
- zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praktyka@europajob.pl wpisując w tytule nazwę stanowiska.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.