Monter konstrukcji stalowych

2024-04-26 ID OFERTY: 951022

Monter konstrukcji metalowych

               Zlokalizowana w Andenne, w strefie przemysłowej Seilles, firma rozwinęła szereg działań w zakresie konstrukcji metalowych.

Sektory działalności firmy to ślusarstwo, konstrukcje metalowe, konstrukcje inżynieryjne i spawanie mechaniczne.

Projektujemy, produkujemy w naszych warsztatach i instalujemy na miejscu.

W związku z rozwojem firmy  poszukujemy osób na stanowisko montera na budowie w zakresie

konstrukcji metalowych

OBOWIĄZKI

  • Będziesz odpowiedzialny za montaż wszelkiego rodzaju konstrukcji metalowych (z zespołem od 3 do 6 monterów).

  • Posiadasz umiejętności posługiwania się sprzętem podnoszącym (manitou, Clark), a także innym (manitou, Clark), jak również innych środków wykonawczych (gondola, rusztowanie);

  • Zapewniasz zgodność z zasadami bezpieczeństwa.

TWOJE CECHY :

  • Masz wstępne doświadczenie jako monter konstrukcji metalowych;

  • Jesteś elastyczny pod względem godzin pracy;

  • Masz dobrego ducha pracy zespołowej;

  • Umiejętność pracy na wysokości;

  • Jesteś dokładny

  • Znajomość spawania lub wskazywania jest dodatkowym atutem;

  • Posiadasz własny środek transportu.

OFERUJEMY :

  • belgijską umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie współmierne do posiadanych umiejętności oraz szereg świadczeń dodatkowych.

  • Stawka €15,44 b/h (do negocjacji w zależności od doświadczenia) + €8 czeków żywnościowych za każdy przepracowany dzień roboczy,

  • Zwrot kosztów transportu do Belgii maksymalnie do 125 € po przepracowanych czterech tygodniach pracy

  • Pomoc w organizacji wyjazdu i załatwieniu wszelkich formalności

  • Premia na koniec roku: 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Zakwaterowanie 55 € tygodniowo za pokój dwuosobowy, 85 € tygodniowo za pokój jednoosobowy

Dodatkowo oferujemy

  • Program szkoleniowy dostosowany do Twoich potrzeb.

  • Przyjazną atmosferę w małym i średnim przedsiębiorstwie.