Monter konstrukcji stalowych na platformie wiertniczej z językiem angielskim na Offshore NOCKA. / H

2024-04-12 ID OFERTY: 947944

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE
zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Dani poszukuje
pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Monter konstrukcji stalowych na platformie wiertniczej

Miejsce pracy : Holandia (Offschore)

Opis pracy

Prace monterskie na platformie wiertniczej.
Prace polegają na montażu konstrukcji stalowych na platformie, przy użyciu wciągarek pneumatycznych

Godziny pracy :

zmiana nocna: pon-niedziela od 18:00 do 06:00

Zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie na platfromie wiertniczej

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie około 65 000 DKK/Mies (37 000 zł) NETTO

  • duńska umowa

  • wypłaty co dwa tygodnie (możliwość zaliczek)

  • możliwość długoterminowej współpracy

  • opiekę zdrowotną

  • pomoc w organizacji zakwaterowania

  • wsparcie administracyjne kwestii formalnych

Wymagania:

  • doświadczenie w obróbce stali, spawaniu rur, spawaniu elektrodowym stali czarnej

  • Posiadanie aktualnych certyfikatów offshore: IMIST (International Minimum Industry Safety Training), BOSIET, CA-EBS.

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na offshore.

  • nie posiadasz IMIST - firma pomoże w załatwieniu certyfikatu

  • komunikatywny język angielski

  • aktualne referencje minimum od jednego byłego pracodawcy

  • własne auto (nie jest to wymóg konieczny)