Monter konstrukcji stalowych → praca na wysokościach w Niemczech

2024-06-23 ID OFERTY: 964541

Opis stanowiska

  • Montaż, demontaż i modernizacja linii napowietrznych

  • Przygotowanie/ustawienie maszyn i wyposażenie placu budowy
    do wykonania robót montażowych

  • Montaż poziomy i pionowy konstrukcji stalowych słupów
    energetycznych linii napowietrznych oraz prace naciągowe

  • Przestrzeganie i stosowanie się do norm dotyczących BHP
    oraz przestrzeganie wytycznych dotyczących celów jakościowych

Wymagania stanowiska

  • Znajomość języka niemieckiego min. A2

  • Ukończona szkoła zawodowa w dziedzinie technicznej

  • Gotowość do pracy w delegacjach

  • Umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole

  • Mile widziane ważne prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie oraz brak przeciwwskazań
    do w pracy na wysokości

Oferujemy

  • Umowę bezpośrednio z polską Firmą Budowlaną

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
    od 11 000 - 15 000 zł netto + dieta

  • Wstępne szkolenie podczas rozpoczęcia pracy

  • Darmowe zakwaterowanie

  • Bezpłatny lokalny transport do/z pracy

  • Bezpłatny przyjazd i zjazd z kontraktu

  • Ubranie robocze

  • Szkolenia zakończone certyfikatami

  • Możliwość awansu na starszego montera

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Opiekunowie rekrutacji

Sali Marta
marta@sedulus.pl

+48608554697