Monter konstrukcji stalowych z prawem jazdy B+E

2024-01-30 ID OFERTY: 932681

 Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy:Flandria, Belgia

Stawka:2200-2700€

Zakwaterowanie:darmowe

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie (2 lata) / znajomość rysunku technicznego / język angielski / prawo jazdy k. B+E

Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników. Praca w firmie specjalizującej się w montażu konstrukcji stalowych na indywidualne zlecenia klientów.

Opis stanowiska:

  • Montaż schodów, poręczy i podestów ze stali, stali nierdzewnej oraz aluminium.

  • Praca na podstawie rysunków technicznych.

  • Praca na wyjazd.

Czego oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku monter konstrukcji stalowych.

  • Umiejętności pracy na podstawie rysunku technicznego (monterskiego).

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

  • Prawa jazdy B+E

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Co oferujemy:

  • Stawkę: 2200-2700€/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

  • Gwarancję stabilnej pracy

  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • W pełni wyposażone i DARMOWE zakwaterowanie OPŁACANE PRZEZ NAS

  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h

  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych

  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę

  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy

  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 735207936 Ilona

  • E-mail - i.oryshchuk@weegree.com

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z BelgiiNiemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.