Monter Linii produkcyjnej

2024-06-28 ID OFERTY: 965922

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie podzespołów, montaż lub przebudowa linii produkcyjnej

  • Montaż wedle projektu, planu ( 2D, 3D)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku /ślusarza, montera, mechanik, technik utrzymania ruchu/

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne

  • Umiejętność czytania dokumentacji i schematów

  • Znajomość języka niemieckiego min A2/B1

  • Praca w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 2900 netto miesięcznie *

  • Dieta i dodatek mieszkaniowy, za przepracowany dzień

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Zatrudnienie na austriackich warunkach /płatny urlop, 13 i 14 pensja, ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek/

  • Częściowy zwrot kosztów za dojazd z Polski do pracy

  • Zagwarantowane zakwaterowanie

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności