Monter Mechanik Ślusarz Holandia

2024-02-03 ID OFERTY: 933630

Poszukujemy doświadczonych ślusarzy/pomocników ślusarzy, mechaników oraz monterów posiadających wiedzę z zakresu pneumatyki i mechaniki dla fabryki zajmującej się produkcją autokarów

obowiązki

  • Montaż części autokarów, składanie komponentów autokarów

  • wiercenie otworów, przykręcanie części

  • Dokonywanie bieżących napraw

  • Praca wg rysunku technicznego

Wymagania:
Wymagane doświadczenie w pracy jako mechanik monter lub ślusarz
Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
 język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
· holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie 2 560 Euro Netto miesięcznie
Pracodawca Zagraniczny organizuje zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Monter Mechanik Ślusarz Holandia"