Monter okien drewnianych wschodnie Niemcy 2 osoby!

2024-08-28 ID OFERTY: 978597

Chcesz rozpoczac prace u zaufanego pracodawcy? Interesuje Cie niemiecka umowa i darmowe zakwaterowanie? Terminowe wynagrodzenie, cotygodniowe zaliczki i opieka polskiego koordynatora - masz to jak w banku! Firma abacent z siedziba w Lipsku dziala na rynku od ponad 20 lat - zaufaj Naszemu doswiadczeniu; znajdziemy pasujaca dla Ciebie oferte. Obecnie dla Naszego wieloletniego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter okien drewnianych (obrobka okien)

LOKALIZACJA: pomiedzy Lipskiem,a Magdeburgiem

Liczba wolnych stanowisk: 2

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaz i obrobka okien drewnianych

OFERUJEMY:

  • zarobki miesieczne od 2200€ netto, w tym kwatera oplacona przez firme

  • DARMOWE, ZAWSZE 1-OS. POKOJE; dostep do kuchni, internetu - max. do 15 km. od miejsca pracy

  • mozliwosc cotygodniowych zaliczek bez dodatkowych oplat

  • terminowe wynagrodzenie do 15 dnia kazdego miesiaca

  • stala, niemiecka umowe i ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych

  • opieke polskiego koordynatora

  • premie swiateczne, urlopowe, za polecnie pracownika

WYMAGANIA:

  • doswiadczenie jako monter okien min. 3 lata (mile widziane w Niemczech, ale nie jest to warunek konieczny)

  • prawo jazdy + auto na wyjazd -warunek konieczny

  • jezyk niemiecki na poziomie komunikatywnym (umozliwiajacy komunikacje w miejscu pracy)

Interesuje Cie inna lokalizacja, a moze oferty pracy w innych zawodach? Odezwij sie do Nas, a my przedstawimy aktualna oferte!

Zainteresowany?  Zadzwon pod numer +4915208871740 (rowniez Whatsapp)  lub napisz sms - oddzwonie